Santander, Hafta Sonu Kilitlenmesinden Dolayı Müşterilerden Özür Diliyor

Santander, Hafta Sonu Kilitlenmesinden Dolayı Müşterilerden Özür Diliyor

Fintech Haberleri
Mayıs 18, 2021 tarafından İlayda YILMAZ
769
Santander, hafta sonu boyunca yaygın bir kesinti nedeniyle hesaplarını kilitledikten sonra İngiltere'deki müşterilerinden özür diledi.
90508

Santander, hafta sonu boyunca yaygın bir kesinti nedeniyle hesaplarını kilitledikten sonra İngiltere’deki müşterilerinden özür diledi.

Cumartesi sabahı başlayan ve günün büyük bir bölümünde 21:15’e kadar süren sorunlar, telefon, çevrimiçi ve mobil bankacılıktan şubelere, kartlara ve bankamatiklere kadar tüm hizmet yelpazesini kapsıyor.

Banka ana sayfasındaki bir açıklamada şöyle diyor: Neden olduğunu bildiğimiz rahatsızlıktan dolayı çok üzgünüz.

“Şubelerimiz, çağrı merkezlerimiz ve sohbet hizmetimiz her zamanki gibi kullanılabildiği için bankacılık hizmetlerimiz normal şekilde çalışmaya devam ediyor, ancak telefonla ulaşmamız daha uzun sürebilir. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Banka, müşterilerin kapalı kalma süresinde cepten çıkmaları durumunda geri ödeme talep etmeleri için ayrıntıları sosyal medyada ve web sitesinde yayınlayacağını söyledi.

Banka, mobil bankacılık uygulamasının Cuma akşamı planlı bakım için planlanmış olmasına rağmen, kesintinin nedenini henüz açıklamadı.

Kaynak : https://www.finextra.com/newsarticle/38058/santander-apologises-to-customers-over-weekend-down-time

Add a comment