SEC, DeFi’yi Denetlemek için Anchain.ai ile 125 bin Dolarlık Anlaşma İmzaladı

SEC, DeFi’yi Denetlemek için Anchain.ai ile 125 bin Dolarlık Anlaşma İmzaladı

Kripto Para Haberleri
Ağustos 28, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
3796
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), blockchain gözetim firması Anchain.ai ile 125 bin dolarlık bir anlaşma imzaladı.
featured37
  • SEC, blockchain gözetim firması Anchain.ai ile 125 bin dolarlık bir anlaşma imzaladı.
  • Dahası, SEC akıllı sözleşmeye dayalı dijital varlıkların dünyasına dair fikir edinmeye çalışıyor.
  • DeFi şu anda 82 milyar dolardan fazlasını yönetiyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), blockchain gözetim firması Anchain.ai ile 125 bin dolarlık bir anlaşma imzaladı. Ayrıntılı olarak, SEC, merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasında neler olup bittiğine dair bir fikir sahibi olmak için Anchain.ai’den yararlanmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca, Anchain.ai, bu varlıklara maruz kalan merkezi borsalar (cex) ve finansal kurumlarla çalışıyor. Sözleşmenin başlangıç ​​değeri 125 bin dolar. Ancak Anchain.ai, 625 bin dolar elde etmek için SEC ile beş yıllık sözleşme daha imzalayabilir.

Başlangıç ​​olarak, Anchain.ai siber suçlulara bağlı cüzdanları izliyor. Ayrıca, tasarlanan tahmin motoru, şüpheli olabilecek bilinmeyen adresleri ve işlemleri belirlemek için kullanılabilir.

Anchain.ai CEO’su ve kurucu ortağı Victor Fang diyor ki;

“SEC, akıllı sözleşmeye dayalı dijital varlıklar dünyasında neler olup bittiğini anlamaya çok hevesli. Bu yüzden onlara akıllı sözleşmeleri analiz etmeleri ve izlemeleri için teknoloji sağlıyoruz.”

DeFi şu anda yazının yazıldığı sırada 82 milyar dolardan fazlasını yönetiyor. Ek olarak, en büyük merkezi olmayan borsa olan Uniswap, son 24 saat içinde 1,8 milyar doların üzerinde işlem gerçekleştirdi.

 SIG finans kurumunda yatırım yöneticisi olan Ye Li şunları söyledi:

“Anchain.ai, müşterilerinin mevzuata uygunluk ve işlem zekası konusundaki geniş talebini karşılamak için pazar lideri kripto güvenlik teknolojisini geliştirmede büyük ilerleme kaydetti.”

Kaynak: https://coinquora.com/sec-signs-125k-deal-with-anchain-ai-to-supervise-defi/

9 yorum

Add a comment