Softbank Bu Ay Birden Fazla Kripto İşlemi Yaptı

Softbank Bu Ay Birden Fazla Kripto İşlemi Yaptı

Kripto Para Haberleri
Mayıs 21, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
664
Japon teknoloji kuluçka devi SoftBank, özellikle şu ana kadar aktif bir Mayıs ayı geçirdi.
56150c99a1
  • SoftBank, özellikle şimdiye kadar aktif bir Mayıs ayı geçirdi.
  • Firma, bir dizi projeye bir dizi düşük maliyetli yatırım yaptı.

Japon teknoloji kuluçka devi SoftBank, özellikle şu ana kadar aktif bir Mayıs ayı geçirdi. Bununla birlikte, firma, kripto, değiştirilemez token (NFT) ve merkezi olmayan finans (DeFi) gibi bir dizi projeye bir dizi düşük anahtarlı yatırım yaptı.

Son zamanlarda, Japon medya kuruluşu Coin Post, SoftBank’ın kripto endüstrisindeki yatırım hareketlerini geçtiğimiz haftalarda haritaladı. Ancak bu, şirketin kripto alanına daha derinlemesine bakmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Firmanın CEO’su olan Masayoshi Son, geçtiğimiz yıl kendi kişisel sıkıntılarının hikayesini, tekrarlamak istemediği bir önceki Bitcoin (BTC) yatırımıyla anlatmıştı.

Dahası, Bloomberg raporuna göre, bu ayın başlarında Son, SoftBank yatırımcılarına Tesla tarzı Bitcoin satın alma planlarının olmadığını söyledi.

Dahası, teknoloji yatırımcıları geçen yıl kriptodan büyük bir geri adım attı. Bu, SoftBank’ın %48 hissesini aldığı Yahoo Japan, TaoTao ticaret platformunu her zaman kripto meraklısı SBI Group’a sattığında gerçekleşti.

Örneğin, firmanın son NFT ve DeFi yatırım faaliyeti geçilecek her şeydir. Görünüşe göre Son ve firması henüz kripto ile işlerini bitirmiş değil. Dahası, SoftBank’ın Singapurlu yan kuruluşu DeFi alanında O3Labs Tweetine göre O3 protokolüne açıklanmayan bir yatırım yaptı.

SoftBank, Melek Yatırım Turlarında Yer Aldı

Dahası, SoftBank, dijital pazar platformu Epik Prime için 4,1 milyon doları aşan melek yatırım turlarında yer aldı. Ek olarak, projeye dahil olan diğer melek yatırımcılar arasında JPMorgan, Goldman Sachs ve Morgan Stanley yer alıyor. Buna ek olarak, Warner Music Group, Sony, Universal ve Çin’in Tencent Games de yatırımı körükledi.

Ayrıca Epik Prime, Twitter’daki haberi doğrulayarak “mükemmel ortakları, son derece profesyonel bir uzman ekibi ve birinci sınıf danışmanları” olduğunu açıkladı.

Kaynak: https://coinquora.com/softbank-makes-multiple-crypto-moves-this-month/

Add a comment