TapJets, XRP Ödemesini XMR ile Değiştiriyor

TapJets, XRP Ödemesini XMR ile Değiştiriyor

Kripto Para Haberleri
Mart 6, 2021 tarafından Aleyna YILMAZ
711
Özel jet rezervasyon şirketi TapJets, bir basın bülteni ile anlık rezervasyon platformu için ödeme olarak Monero (XMR) kabul etmeye başlayacağını duyurdu. Ayrıca XRP'yi kripto ödeme yöntemlerinden birinden etkin bir şekilde çıkardılar.
Monero-Fiyat-Tahmini-XMR-2021-Ve-Gelecek-Fiyat-Tahminleri
  • Özel jet rezervasyon hizmeti TapJets, platformu için ödeme olarak Monero (XMR) kabul etmeye başladı.
  • Bununla TapJets, XRP’yi kripto ödeme yöntemlerinden birinden kaldırdı.
  • XMR dışında, TapJets müşterileri Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi diğer kripto para birimlerinde ödeme yapabilirler.

Özel jet rezervasyon şirketi TapJets, bir basın bülteni ile anlık rezervasyon platformu için ödeme olarak Monero (XMR) kabul etmeye başlayacağını duyurdu. Ayrıca XRP’yi kripto ödeme yöntemlerinden birinden etkin bir şekilde çıkardılar.

TapJets’e göre, hizmet müşterileri için doğal olarak anonimlik ve mahremiyet gerektirdiğinden, XMR uygulanabilir bir ödeme yöntemidir. Esasen bunlardan bazıları seyahatlerini sosyal medyaya açıklamak istemiyor. Bu nedenle, jet rezervasyon hizmeti, Monero’nun gizlilik özelliklerini müşterileri için çekici buldu.

TapJets Kurucu Ortağı Eugene Kesselman dedi ki,

“Signal kullanarak yapılan rezervasyonlar ve Monero ile ödeme ve uçuş kayıtlarının tam gizliliği ile TapJets, gizliliğinizi koruyan ve kesinlikle “bilmesi gereken” temelinde ve yalnızca sizin izninizle paylaşılmasını sağlayan tek platformdur.”

Bu arada TapJets, devam eden Ripple davası nedeniyle XRP’yi mevcut kripto ödeme yöntemlerinden çıkarmaya karar verdi. Geçen yılın Aralık ayından bu yana XRP, bir dizi borsa listeden çıkardıktan sonra temeli sabitlemek için mücadele ediyor. Aslında Coinbase, ABD’de XRP satışı için bir dava da aldı.

TapJets, 2015’ten beri kripto para birimini ödeme olarak kabul etmeye başladı. XMR dışında TapJets, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi diğer ana kripto para birimlerini de kabul ediyor.

TapJets, 2015’ten beri kripto para birimini ödeme olarak kabul etmeye başladı. XMR dışında TapJets, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi diğer ana kripto para birimlerini de kabul ediyor.

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken XMR fiyatı 206,45 dolar.

Kaynak: https://coinquora.com/private-jet-booking-service-replaces-xrp-payment-with-xmr/

Add a comment