Teletabiler Kripto Para Dünyasına Adım Atıyor

Teletabiler Kripto Para Dünyasına Adım Atıyor

Kripto Para Haberleri
Nisan 2, 2021 tarafından Ali Bertay SOLAK
858
Çocukluğumuzda severek izlediğimiz Teletabiler'in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım, Teletabiler'in kripto para dünyasına atılabileceğini işaret ediyor.
teletabiler-teknolama-1-1280x720-2

Çocukluğumuzda severek izlediğimiz Teletabiler’in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım, Teletabiler’in kripto para dünyasına atılabileceğini işaret ediyor. Yapılan paylaşımda #Bitcoin hashtagini kullanan Telettubies hesabı, bu hafta içerisinde ‘büyük’ bir gelişmeyle karşımıza çıkacağını da söyledi.

Teletabiler’in açılış kısmından bildiğimiz “Eh-Oh…” ile başlayan tweet “Teletabiler bizden ne saklıyor olabilir? Bu hafta gelecek BÜYÜK bir şey için takipte kalın” şeklinde devam etti.

Bu mesaja Po ve Tinky Winky’nin lazer gözlerinin bir resmi eşlik etti. ‘BÜYÜK’ şeyin ne olduğuna dair birçok fikir ortaya atıldı: Teletubbies tokenizasyonundan, NFT’ye birçok görüş belirdi. Ancak bir kesim de bunun sadece 1 Nisan şakası olabileceğini ifade etti. Bir başka ilginç teori de, 25 yıllık küresel fenomendeki karakterlerin belki de DogeCoin ile ilişkili Shiba Inu köpeğine benzer şekilde bir meme haline gelmek için bir borsayla ortaklık kurabileceği teorisi oldu. Bu fikir, özellikle bazı endüstri devlerinin yanıtları göz önüne alındığında, asılsız sayılmaz.

Binance, Teletubbies tweet’ine basit bir “what” kelimesi ile yanıt verdi. Buna karşılık Kraken “biraz daha Bitcoin satın almaya giden” Tinky Winky’nin bir meme’ini paylaşarak bir adım daha ileri gitti.

Add a comment