Thought Machine, Wise Platformunu Çekirdek Motora Entegre Ediyor

Thought Machine, Wise Platformunu Çekirdek Motora Entegre Ediyor

Fintech Haberleri
Nisan 30, 2021 tarafından İlayda YILMAZ
658
Thought Machine, Wise'ın uluslararası para transferi platformunu temel bankacılık motoru Vault'a entegre etti.
maxresdefault

Thought Machine, Wise’ın uluslararası para transferi platformunu temel bankacılık motoru Vault’a entegre etti.

Bu hareket, Thought Machine’in banka ve fintech müşterilerine, Wise’ın hızlı ve düşük maliyetli uluslararası transfer hizmetini daha hızlı ve etkili bir şekilde kullanma olanağı veriyor. Firmalar, finans kurumlarının Wise’ın API’sine bağlanması için gereken geliştirici çabasını %60’a kadar azaltan bir entegrasyon katmanı oluşturdu.

Wise bu yılın başlarında TransferWise’dan yeniden markalaştı. Hayata, bankalar tarafından sağlanan yavaş ve pahalı para birimi aktarım hizmetlerine bir alternatif sunan, tüketiciyle yüz yüze gelen hurda bir başlangıç ​​olarak başladı.

Bununla birlikte, hala milyonlarca tüketiciye doğrudan (direkt) hizmet verirken, firma, API’sini platformlarına yerleştirmek için görevlilere kur yapma lehine banka tuzağı tutumunu çoktan terk etti.

Yeni anlaşma, teknolojisinin Lloyds Banking Group, Standard Chartered, Atom bank, Monese, Curve ve SEB dahil olmak üzere Thought Machine’in müşterilerine sunulduğunu görüyor.

Wise Platform Wise Business’tan Dr. Stuart Gregory şunları söylüyor: “Bugünkü entegrasyonumuz, finans kurumlarının ve bankaların müşterileri için daha hızlı ve daha ucuz ödemeler sağlamasını daha hızlı ve daha kolay hale getiriyor ve bizi sınırlar olmadan para inşa etme misyonumuza bir adım daha yaklaştırıyor. “

Kaynak : https://www.finextra.com/newsarticle/37959/thought-machine-integrates-wise-platform-into-core-engine

Add a comment