TRON, TRX’in Anında Satın Alınmasını Sağlamak İçin Metal Pay ile İş Ortağı Oldu

TRON, TRX’in Anında Satın Alınmasını Sağlamak İçin Metal Pay ile İş Ortağı Oldu

Kripto Para Haberleri
Şubat 6, 2021 tarafından Alperen KANIK
595
TRON, TRX'in Anında Satın Alınmasını Sağlamak İçin Metal Pay ile İş Ortağı Oldu
tron-kullanim-oranlari-artis-gosteriyor

TRON, TRX’in Anında Satın Alınmasını Sağlamak İçin Metal Pay ile İş Ortağı Oldu
Son birkaç yılda, TRON (TRX) piyasadaki en umut verici kripto para birimlerinden biri olarak ortaya çıktı ve bugün, token ile ilgili başka bir dönüm noktası duyurusu yapıldı. Bugün yapılan duyuruya göre TRX, bir kripto para birimi hizmet sağlayıcısı olan Metal Pay ile ortaklık kurdu ve anlaşmanın kripto para birimi için faydalı olması bekleniyor.

Başlıca Ayrıntılar;
Bu anlaşma ile Metal Pay mobil uygulamasındaki kullanıcılar, fiat para birimi ile TRX satın alabilecekler. Bu büyük bir gelişme çünkü TRX’i çok daha büyük bir yatırımcı havuzuna açıyor ve fiyatı üzerinde de bir etkisi olabilir.

Bu bağlamda, TRON’a sahip olan kişilerin, Metal Pay’in kendi tokenleri olan MTL’ler şeklinde de% 5 nakit geri kazanabileceği de belirtildi. Metal Pay platformu başka faydalı hizmetler de sunuyor. TRX’i elinde bulunduran kullanıcılar, platformun borsasını kullanarak onu başka 20 kripto para birimine dönüştürebilecek.

Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) gibi kripto para birimleri bunlar arasında yer alıyor. Metal Pay, son zamanlarda umut verici platformlardan biri olarak ortaya çıktı, ancak TRX’in bu ortaklıktan yararlanıp yararlanamayacağı henüz belli değil.

Potansiyel Metal Pay kullanıcıları tarafından akılda tutulması gereken bazı şeyler var. İşletme hizmete kaydolmak için kimlik doğrulamasının tamamlanması gerektiğini belirtti. Kullanıcılar, Metal Pay’i kullanmak için Federal Mevduat Sigorta Kurumu tarafından sigortalanmış bir banka hesabı açmalıdır.

Kimlik doğrulaması tamamlandıktan sonra, bir kullanıcı günde 3.000 $, her ay 12.000 $ veya yılda 40.000 $ değerinde kripto para birimleri satın alabilir. Bu, kullanıcıların fiat karşılığında TRON jetonlarını kolayca satın almalarına izin verecek ve onlara borsada esneklik sağlaması beklenmektedir

Add a comment