Ünlü Milyarderin Kripto Para Cüzdanının İçindekiler Ortaya Çıktı

Ünlü Milyarderin Kripto Para Cüzdanının İçindekiler Ortaya Çıktı

Kripto Para Haberleri
Ocak 28, 2021 tarafından
599
Dallas Mavericks’in sahibi milyarder Mark Cuban, Shark Tank yatırım programında düzenli olarak yer alıyor ve net değeri 4 milyar doların ...
unlu-milyarderin-kripto-para-cuzdaninin-icindekiler-ortaya-cikti-mH5QbS5H.jpg

Dallas Mavericks’in sahibi milyarder Mark Cuban, Shark Tank yatırım programında düzenli olarak yer alıyor ve net değeri 4 milyar doların üzerinde. Ancak herkesin gerçekten bilmek istediği şey şu: Hangi kripto para birimlerine sahip?

Cuban’ın CoinGecko listelerinde yer alan Ethereum tabanlı DeFi token’larına yatırım yaptığı ortaya çıktı. Cuban, bugün Twitter’a “Kesinlikle shitcoin, payımı aldım” ifadelerini yazdı.

Bu açıklama Cuban’ın Twitter’da Mavericks kıyafetiyle dans ettiği bir kliple beraber geldi. Klip, bir blok zincirindeki dijital koleksiyon parçaları olan fungible tokenler (NFT’ler) için bir pazar yeri olan Rarible’daki hesabından satın alınabilir.

Cuban’ın profilinde, The Block’un Araştırma Başkanı Steven Zheng’in dedektifliği sayesinde keşfedilen başka bir cüzdan tarafından finanse edilen genel bir adres daha bulunuyor. Cüzdan, bir ETH’nin yarısından biraz fazlasına eşdeğer olan OPEN Governance Token, HYVE ve MASQ gibi ERC20 token’larını içeriyor.

Nisan 2020’de milyarder yatırımcı, Bitcoin’de yalnızca yaklaşık 130 dolara sahip olduğunu açıklamıştı. Ancak bu ayın başlarında, daha önce ifşa ettiğinden daha fazla yatırım yaptığını itiraf etti.

Kaynak : https://www.coinkolik.com/unlu-milyarderin-kripto-para-cuzdaninin-icindekiler-ortaya-cikti/

Add a comment