YEO Mesajlaşma, Yeni Uygulamasını Piyasaya Sürerken Herkese Açık Kitle Fonlaması Turunu Açıyor

YEO Mesajlaşma, Yeni Uygulamasını Piyasaya Sürerken Herkese Açık Kitle Fonlaması Turunu Açıyor

Fintech Haberleri
Mart 28, 2021 tarafından İlayda YILMAZ
644
Ultra güvenli bir özel mesajlaşma platformu olan YEO (Your Eyes Only) Messaging, başarılı bir pilot aşamasını tamamladıktan sonra kullanıma sunuldu.
maxresdefault-4

Ultra güvenli bir özel mesajlaşma platformu olan YEO (Your Eyes Only) Messaging, başarılı bir pilot aşamasını tamamladıktan sonra kullanıma sunuldu. Kullanıcılar artık beta iOS Uygulamasını App Store’dan indirebilir, Android sürümü de mevcuttur. Uygulamanın lansmanıyla aynı zamana denk gelen YEO Mesajlaşma, kitle fonlaması turunu da halka açtı.

YEO, NASDAQ’a satış dahil olmak üzere birden fazla iş çıkışı olan başarılı bir Silikon Vadisi girişimcisi olan Alan Jones ve liderlikte üst düzey hesap yönetimi rollerini üstlenen Sarah Norford-Jones liderliğindeki bir teknoloji, güvenlik ve tasarım uzmanları ekibi tarafından kuruldu.

Mevcut mesajlaşma platformlarına duyulan güvensizlikten rahatsız olan ekip, YEO’yu insanların ve düzenlenmiş endüstrilerin – Siber Kriz Yönetiminden Sağlık Hizmetlerine ve Finansal Hizmetlere – tüketici mesajlaşma seçeneklerine uyumlu ve güvenilir bir alternatife ihtiyaç duyduğu öncülüne dayandırdı.

YEO, sadece cihaz yerine kişiye teslimatı garanti eden tek mesajlaşma uygulamasıdır. Gizlilik ve güvenlik, sürekli yüz tanıma ile garanti edilir, böylece yalnızca belirlenen alıcı mesajı görebilir ve içeriği görüntüleyebilir. Gönderici, izin verilmedikçe içerik ekran görüntüsü alınamaz, kopyalanamaz, kaydedilemez veya iletilemeyeceği için tam kontrole sahiptir.

YEO Messaging’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Alan Jones şunları söyledi: “Profesyonel yatırımcılardan büyük bir ilgi var, ancak aynı zamanda herkese YEO Mesajlaşma topluluğuna katılma ve bizimle bu yolculuğa çıkma fırsatı vermek istiyoruz. En az 10 sterlinlik minimum yatırımla, bu yatırım fırsatının erişilebilir olduğundan emin olmak istiyoruz. Herkese açık, ama Sadece Sizin Gözleriniz için. “

Add a comment